Cassia 1kg

954

Nový produkt

Bezfarebný vlasový zábal známy aj ako bezfarebná henna, ktorý dodáva vlasom objem a prinavracia im ich stratený zdravý vzhľad.

Viac detailov

20,40 € s DPH

Detaily

Je tiež často nazývaná “bezfarebná henna” nakoľko prináša vlasom a vlasovej pokožke blahodárne účinky podobne ako pravá henna. Na rozdiel od nej však Cassia vlasy nezafarbí a môžete ju teda aplikovať na tmavé, svetlé vlasy, dokonca aj na chemicky prefarbené vlasy. 

ÚČINKY

• Dodáva vlasom prirodzený lesk a prinavracia im stratený zdravý vzhľad!

• Vlasy získajú opäť pružnosť a pevnosť. Posilňuje jemné, riedke a oslabené vlasy!

• Ozdravuje pokožku hlavy a zabraňuje tvorbe lupín, taktiež pomáha predchádzať zápalom vlasovej pokožky!

NÁVOD NA APLIKÁCIU

Do misky si pripravíme od 50g cassie pri krátkych po 100g pri dlhých vlasoch. Prášok zalejeme vodou alebo inou zálievkou pri teplote cca 60° C. Masu riadne premiešame.Vytvorenú kašu nanesieme na umyté a mierne vlhké vlasy, ktoré potom prikryjeme igelitovou čiapkou a uterákom.Prípravok necháme pôsobiť minimálne jednu až po dobu niekoľkých hodín. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita blahodarných účinkov cassie. Vezmite si zatiaľ svoju obľúbenú knižku :)Vlasy dôkladne umyjeme a ošetríme bežným postupom.

ZLOŽENIE

Prášok z vysušených a rozdrvených listov indickej bylinky Cassia Obovata: 100% (200g)

! Upozornenie: Pri veľmi svetlých, šedivých a chemicky farbených vlasoch môže farbiť do žlto-blond odtieňov. 

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Cassia 1kg

Cassia 1kg

Bezfarebný vlasový zábal známy aj ako bezfarebná henna, ktorý dodáva vlasom objem a prinavracia im ich stratený zdravý vzhľad.